Violončelist Luka Šulić sa suprugom Tamarom očekuje četvrto dijete koje bi na svijet trebalo stići ovu jesen, a spol djeteta neće biti iznenađenje samo za javnost već i za uzbuđene roditelje. Uspješni 35-godišnjak već ima dvojicu sinova, petogodišnjeg Vala i dovogodišnjeg Lea te četverogodišnju kćerkicu Hanu, a prije nego li im stigne još jedan član, obitelj Šulić uživala je u morskim radostima na čarobnim Maldivima.
“Ovo je prvi put da smo se ohrabrili i otišli negdje s avionom na godišnji. I meni je ovo prvi put u životu da sam letio negdje na odmor, a ne zbog posla. Inače, supruga je najviše navijala za dulji put, a ja sam na kraju popustio i nije mi nimalo žao jer su Maldivi posebni. Put s troje male djece je, naravno, bio izazov, ali je vrijedilo jer ćemo te uspomene ‘nositi’ do kraja života. Supruga već radi novi pritisak za putovanje s četvero male djece, a mene već boli glava” – ispričao je glazbeni virtuoz za Story i otkrio da svaki slobodan trenutak koristi za uživanje sa suprugom i djecom koji su njegov najveći životni ponos i sreća.
“Naši najveći životni učitelji su upravo naša djeca jer kroz njih bolje upoznaš sebe i ono što je uistinu bitno. Kroz njih rasteš i razvijaš se kao čovjek. Ti si djeci, posebice kada su mali, cijeli svijet i trudiš se biti najbolji primjer i verzija samoga sebe. Da, kada odrastu, budu empatični, samostalni, pošteni, vrijedni i sa srcem na pravom mjestu. Zato je biti roditelj nateži posao, ali nikada ga ne bih mijenjao. Beskrajno sam zahvalan na svom životu i nikada ga ne uzimam zdravo za gotovo”, objasnio je Slovenac hrvatskih korijena koji će i ovo ljeto, kao i svako drugo, provesti na Jelsi na otoku Hvaru. “Uskoro pakiramo kofere i djeca jedva čekaju jer tamo je naš drugi dom”, poručio je.
Chrissy Teigen kritiziraju jer joj kći drži noge na kuhinjskom pultu dok kuhaju
Kako prepoznati znakove psiholoških poteškoća kod djeteta?
Zašto imamo mamine sinove i tatine princeze?
Postavite djetetu jedno pitanje i provjerite kakav ste roditelj
Kako darovita djeca zamišljaju bolji svijet? Birali bi učitelje, predmete, a tehnologija im je pomagač, ne gospodar